Polska Anglia

  Dla mieszkańców

  Aktualność

  Czwarty raz wietrzymy szafy!

  Czwarty raz wietrzymy szafy!plakat z informacją o wydarzeniu IV Przeźmierowskie Wietrzenie Szaf: 3 października, hala sportowa OSiR w Przeźmierowie, godz. 10.00 – 14.00, zapraszają fundacje Oczy Szeroko Otwarte i Pomocy Wzajemnej Barka

  Fundacja Oczy Szeroko Otwarte oraz Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka zapraszają do udziału w kolejnej edycji znanego już wydarzenia w Przeźmierowie. IV Przeźmierowskie Wietrzenie Szaf odbędzie się 3 października w hali sportowej OSiR w Przeźmierowie przy ul. Kościelnej 46 – w godz. 10.00 – 14.00.

  – Na przełomie lata i jesieni dokonujemy przeglądu szaf i zmiany garderoby. To doskonały moment, by rzeczy  i ubrania, których już nie używamy, oddać lub wymienić – mówią organizatorzy. – Jednocześnie to pierwszy krok do przedsiębiorczości. Stąd po raz kolejny będziemy mówić o przedsiębiorczości społecznej, spotkamy się z przedstawicielami Podmiotów Ekonomii Społecznej, a także weźmiemy udział w warsztatach artystycznych przez nie prowadzonych.

  Ponadto z Fundacją IGI-Art będzie można malować na szkle, z ArtZagrodą wykonać dekoracje z rattanu, a ze Znajomymi – pobawić się scrapbookingiem i makramą. W programie także konkurs o ekonomii społecznej z nagrodami ufundowanymi przez Przedsiębiorstwa Społeczne. Zapraszamy dorosłych wraz z dziećmi!

  Zapisy pod nr  telefonu: Dorota  509 710  525.  

  Organizatorzy zapewniają: stół, kawałek podłogi, relaksującą muzykę, napoje oraz dobry humor. Zapraszamy organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i przedstawienia swojej organizacji.

  Wydarzenie będzie zrealizowane z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa ze względu na zagrożenie epidemiczne.

   

  Zarząd „Fundacja Oczy Szeroko Otwarte” oraz „Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka”

  ARz

   

  Podpis pod zdjęcie:

  Przeźmierowskie Wietrznie Szaf to również warsztaty i ciekawe animacje