Komunikat Wójta: Informacja związana z koronawirusem [2 października]

Szanowni Państwo!

Niestety mamy kolejny przypadek koronawirusa - ponownie w Szkole Podstawowej Akademia Pitagorasa. Klasa, w której uczy się zakażone dziecko, przeszła na nauczanie zdalne (do 9 października). Poza tym szkoła funkcjonuje normalnie, nauczyciele nie są na kwarantannie. Dyrekcja Szkoły pozostaje w stałym kontakcie z rodzicami ucznia.

Obecnie na terenie Gminy mamy 8 osób zakażonych. Na kwarantannie przebywa 87 osób (33 punktów adresowych). Przypominam, że aktualne dane na temat liczby zakażonych osób znajdują się na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (psse-poznan.pl).

Bardzo proszę o stosowanie zasad bezpieczeństwa, przede wszystkim zasłanianie nosa i ust, dezynfekcję i utrzymywanie dystansu społecznego.

Tadeusz Czajka

Wójt Gminy Tarnowo Podgórne