Polska Anglia

  Dla mieszkańców

  Aktualność

  Komunikat Wójta: Informacja związana z koronawirusem [6 października]

  Komunikat Wójta: Informacja związana z koronawirusem [6 października]

  Szanowni Państwo!

  Informuję, że dzisiaj, tj. 6 października, u I Zastępcy Wójta Ewy Noszczyńskiej-Szkurat potwierdzono zakażenie koronawirusem. I Zastępca pozostaje w kwarantannie domowej, czuje się dobrze i nie wymaga leczenia szpitalnego.

  W związku z zaistniałą sytuacją postanowiłem, że ja i cześć pracowników Urzędu, z którymi w ostatnich dniach miała kontakt I Zastępca, pozostaniemy w kwarantanie domowej, pracując zdalnie do co najmniej końca tygodnia. Ponadto czekamy na wytyczne Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, które oczywiście niezwłocznie wprowadzimy w życie.  

  Urząd Gminy w Tarnowie Podgórnym i Filia w Przeźmierowie obsługują Klientów na dotychczasowych zasadach z tym, że przejście części pracowników na zdalny tryb pracy lub na kwarantannę oznacza  ograniczenia w pracy niektórych wydziałów. Jednocześnie przypominam o wprowadzonych w związku z pandemią zasadach obsługi Klientów, m.in. o przyjmowaniu interesantów w specjalnych śluzach, najlepiej po uprzednim umówieniu telefonicznym terminu, konieczności zasłaniania nosa i ust, zachowaniu dystansu społecznego i dezynfekcji.

  Z poważaniem
  Tadeusz Czajka
  Wójt Gminy Tarnowo Podgórne