Komunikat Wójta: Informacja związana z koronawirusem [7 października]

Szanowni Państwo!

Po potwierdzeniu u I Zastępcy Wójta zakażenia koronawirusem otrzymaliśmy wytyczne z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej: osoby, które miały kontakt z I Zastępcą przeszły na pracę zdalną. Pozostajemy nadal w kontakcie z Sanepidem, do którego dalszych wskazań będziemy się stosować.

Niestety pojedyncze przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzono także w kolejnych gminnych placówkach edukacyjnych. Od dzisiaj na nauczanie zdalne przechodzi jedna klasa w Szkole Podstawowej nr 1 w Tarnowie Podgórnym, jedna klasa w Szkole Podstawowej w Baranowie i jedna grupa przedszkolna w Przedszkolu „Leśne Skrzaty” w Przeźmierowie. Jednocześnie w tych placówkach wprowadzono procedury, wskazane przez Sanepid.

Bardzo proszę o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Nie lekceważmy zagrożenia - w trosce nie tylko o siebie, ale również o innych.

Tadeusz Czajka
    Wójt Gminy Tarnowo Podgórne