Polska Anglia

  Dla turystów

  Aktualność

  Kino Zielone Oko: Co zobaczymy na dużym ekranie?

  Kino Zielone Oko: Co zobaczymy na dużym ekranie?

  Kino Zielone Oko dla dzieci:

  "Tajni i fajni”

  "Tajni i fajni" to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie...

  23 lutego 2020 godz. 12.30, Centrum Kultury Przeźmierowo, Bilety: 10 zł

  Kino Zielone Oko:

  "PSY 3. W imię zasad.

  Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wkracza w nową Polskę, gdzie nic nie jest takie, jak zapamiętał. Wkrótce ponownie spotyka Nowego.

  23 lutego 2020, godz. 18.00, Centrum Kultury Przeźmierowo, Bilety: 15 zł

  Bilety dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20.  Oraz przed seansem w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.