Polska Anglia

  Dla turystów

  Aktualność

  29. Finał WOŚP: Informacje Sztabowe #1

  29. Finał WOŚP: Informacje Sztabowe #1

  Czas na pierwszą odsłonę naszego cotygodniowego cyklu informacji sztabowych w związku z organizacją 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Tarnowo Podgórne.

  #1 Sztabowe Studio Finałowe

  W każdy czwartek o godz. 14.00 spotykamy się z Wami na żywo online na facebooku Sztab WOŚP Tarnowo Podgórne. To właśnie tam przekazujemy najważniejsze informacji związane z organizacją wielkiej letniej zadymy w środku zimy. Jak to będzie wyglądało 10 stycznia? No właśnie. Bądźcie z nami!

  #2 Zaprezentuj się na naszej scenie

  Razem z Gminnym Ośrodkiem Kultury SEZAM zapraszamy lokalne zespoły muzyczne, taneczne, teatralne, formacje sportowe, indywidualnych wykonawców i wszystkich innych, którzy we współpracy z nami chcą zagrać podczas 29. Finału WOŚP.

  Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną na terenie #GminaTarnowoPodgórne planujemy zorganizować kilka scen, także w plenerze, na których będzie można wystąpić.

  #3 Skarbony Stacjonarne

  Już od 15 grudnia w różnych miejscach w naszej Gminie będzie można wesprzeć cel 29. Finału WOŚP. Gdzie powinny stanąć sztabowe skarbony stacjonarne? W których sklepach? W których lokalach usługowych? Chcesz zaopiekować się skarboną stacjonarną? Jeżeli prowadzisz firmę, zgłoś się tutaj: bit.ly/35D1iJ9

  Zaopiekuj się skarboną i weź udział w naszej lidze zawodowców. Dla firmy/sklepu/osoby prywatnej, która w swojej kategorii zbierze najwięcej pieniędzy, ufundujemy Puchar Sztabu WOŚP w Gminie Tarnowo Podgórne. O jakich kategoriach mowa?

  • cztery łapy, cztery koła (warsztaty samochodowe, myjnie samochodowe, salony samochodowe)
  • zaczesz grzywę (salony fryzjerskie)
  • zrób pazury (zakłady kosmetyczne)
  • zdrowy jak lew (punkty zdrowia, przychodnie, lecznice)
  • wyginam śmiało ciało (fitness, sport, kluby sportowe)
  • coś na ząb (restauracje)
  • lew biznesu (firmy, większe zakłady pracy)
  • dzikie zwierzęta, czyli inne (sklepy itp.)

  #4 Nie jestem uczniem szkoły w Gminie Tarnowo Podgórne, a chce zostać wolontariuszem...

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, tym razem w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Tarnowo Podgórne, zapraszamy do współpracy w roli wolontariusza również mieszkańców. Dotychczas rejestracja wolontariuszy odbywała się wyłącznie w szkołach. Jeśli nie jesteś uczniem jednej ze szkół w Gminie Tarnowo Podgórne, a chcesz włączyć się w styczniową zbiórkę, to wypełnij wniosek.

  Liczba miejsc ograniczona. Wypełnienie wniosku nie jest równoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Po zakończeniu rejestracji, członkowie Sztabu sprawdzą poprawność danych oraz skontaktują się z trzydziestoma kandydatami, którzy jako pierwsi poprawnie wyślą swój formularz.

  Ruszamy z rejestracją dla mieszkańców, którzy spełniają jedno z kryteriów:

  • są studentami
  • są osobami dorosłymi
  • są seniorami
  • nie są uczniami szkół w Gminie Tarnowo Podgórne

  Zarejestruj się tutaj: bit.ly/wolontariusz2021

   

  JZ