Polska Anglia

  Dla turystów

  Aktualność

  Kino Zielone Oko zaprasza!

  Kino Zielone Oko zaprasza!

  Kino Zielone Oko dla dzieci:

  "Urwis"

  Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. Trzeba przyznać, że sam sobie nie ułatwia zadania, bo wszystkich wokół traktuje z wyższością i niechęcią. Czeka go więc trudna szkoła życia, dopóki nie zrozumie, że zamiast pokazywać kły lepiej wyciągnąć do innych łapę. Na szczęście spotka na swojej drodze pewną początkującą piosenkarkę, która co prawda mieszkanko ma malutkie, ale serce wielkie. Ten duet będzie prawdziwym przebojem!

  2 lutego 2020 godz. 12.30, Centrum Kultury Przeźmierowo, Bilety: 10 zł

   

  Kino Zielone Oko:

  "Judy

  Porywająca opowieść o jednej z największych gwiazd kina i piosenki, której niezapomniany przebój „OVER THE RAINBOW” przyniósł nieśmiertelność.

  Fenomenalna, oscarowa rola RENÉE ZELLWEGER, pamiętnej Bridget Jones.
  Zima 1968 roku. Ciesząca się ogromną popularnością Judy Garland przybywa do Londynu na serię koncertów.

  2 lutego 2020, godz. 18.00, Centrum Kultury Przeźmierowo, Bilety: 15 zł

   

  Bilety dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20.  Oraz przed seansem w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.