Polska Anglia

  Dla turystów

  Aktualność

  "Polowanie na lisa" na bis!

  "Polowanie na lisa" na bis!

  Komedianci na bis!

  „Polowanie na lisa” S. Mrożka 

  Na skraju lasu, którego właściwie już nie ma, przy rozłożystym drzewie z którego sterczy jedyny konar, w domu skleconym byle jak i z byle czego, wśród muzyki wrzeszczącej z każdego okna rezyduje typowa gromada małej lokalnej społeczności - szczęśliwcy i nieudacznicy, zdegradowani i figuranci, obiboki i nadgorliwcy, zakręceni i prostolinijni. Wieczór jak każdy inny- nudy na pudy, marazm, martwota. Lecz oto na zastrzeżonym dla tubylców terytorium pojawia się Obcy. Rodzą się pytania i wątpliwości - przyjąć, zaakceptować, pokochać czy … zabić? Nadejdzie noc pełna potyczek, starć,  nagłych zwrotów akcji i niespodziewanych rozstrzygnięć. Horror! A jaki będzie finał tej pogoni za Nietutejszym? Premiera spektaklu odbyła się 23 listopada 2019 roku i jest to już czwarty spektakl przygotowany przez GT Komedianci. 

  reżyseria -Bogdan Żyłkowski

  scenografia i kostiumy -Agnieszka Gierach

  opracowania muzyczne -Joanna Waluszko

  aktorzy- Anna Dzięcioł, Danuta Czajka, Katarzyna Preyer, Sławomira Krzyżaniak, Bartosz Dzięcioł, Robert Nowak, Tomasz Pietrzak

   

  29 lutego (sobota) godz. 18:00 

  CK Przeźmierowo

  GT Komedianci „Polowanie na lisa” na bis 

  Obowiązują bezpłatne wejściówki.

  Można je odebrać w biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20)