Polska Anglia

  Dla turystów

  Aktualność

  Zgłoś projekt do drugiej edycji Budżetu Inicjatyw Obywatelskich 2020

  Zgłoś projekt do drugiej edycji Budżetu Inicjatyw Obywatelskich 2020

  Trwa etap zgłaszania projektów do drugiej edycji Budżetu Inicjatyw Społecznych Gminy Tarnowo Podgórne 2020. Co, jak, gdzie i kiedy?

  Zgłaszanie projektów do Budżetu Inicjatyw Społecznych odbywa się w dniach od 3 lutego do 4 marca 2020 r. Projekt może zgłosić każdy mieszkaniec Gminy Tarnowo Podgórne.

  W ramach budżetu mogą być zgłoszone projekty prospołeczne, realizujące zadania własne gminy, których realizacja odbywa się wyłącznie na terenie Gminy Tarnowo Podgórne i są zgodne z prawem. Projekty mają dotyczyć działań o charakterze kulturalnym, sportowym, prorodzinnym oraz promującym Gminę, niewytwarzających środków trwałych. Zgłaszane projekty nie mogą dotyczyć inwestycji.

  Wartość maksymalna zgłoszonego projektu nie może przekraczać kwoty 8 000 zł brutto. Wkład pracy Wnioskodawcy oraz praca społeczna innych osób uczestniczących w realizacji Projektu nie może być finansowana z Budżetu. Projekty zgłasza się na formularzu określonym w Zarządzeniu Wójta wraz z listą poparcia. Projekt musi zostać poparty przez 20 mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne (nie wliczając w to Wnioskodawcy).

  Formularz zgłoszenia projektu należy dostarczyć do Urzędu Gminy w Tarnowie Podgórnym, ul. Poznańska 115 (budynek A) , Wydział Obsługi Klienta lub do Filii w Przeźmierowie, ul. Rynkowa 75 C (Pasaż handlowy)

  Formularz zgłaszania projektów do zrealizowania w ramach Budżetu Inicjatyw Społecznych Gminy Tarnowo Podgórne pobrać można TUTAJ

  W przypadku pytań prosimy o kontakt:

  • e-mail ngo@tarnowo-podgorne.pl
  • telefon 618959205; 618959264

   

  JZ