Polska Anglia

  Tarnowo 24/7

  Autorami zamieszczonych poniżej artykułów są mieszkańcy i sympatycy Gminy Tarnowo Podgórne.

  Każdy może zamieścić tutaj relacje z ciekawych wydarzeń, zapowiedzi kulturalne i sportowe.

  Podziel się swoimi informacjami.

  Zapraszamy do współpracy!

  Reportaż z ogólnopolskiej konferencji Odkodowany Biznes Odkodowany Samorząd, która odbyła się 11 maja 2016 r. w Tarnowie Podgórnym.

  Świętowanie Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego „Modraki”, działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury Sezam w Tarnowie Podgórnym, miało miejsce 19 marca w Centrum Kultury Przeźmierowo.

  Przedstawienie konkursowe Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie Podgórnym pod tytułem "Kubuś, czyli uległość", zrealizowane w ramach projektu "Coolturalne Szkoły".

  Od 16 lutego 2016 r. Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym nosi imię Powstańców Wielkopolskich.

  5 lutego 2016 r. na zaproszenie Wójta Tadeusza Czajki i Przewodniczącego Rady Gminy Grzegorza Leonharda na Spotkanie Noworoczne, które odbyło się 5 lutego w sali GOK SEZAM, odpowiedzieli Posłowie na Sejm: Waldy Dzikowski, Bożena...

  Blisko 200 wolontariuszy zachęcało do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez cały dzień można było także skorzystać z licznych propozycji wydarzeń. Dla WOŚP 2016 zebraliśmy ponad 110 000 zł!

  29 grudnia 2015 w Lusowie, w ramach gminnych obchodów 97. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, odsłonięto pomnik generała Józefa Dowbora Muśnickiego, stojący na placu przy Szkole Podstawowej.

  Wyniki od 57 do 63 z 154