Polska Anglia

  Agata Ruszkiewicz-Zawidzka

  Przed 24 laty swoje życie zawodowe związała z Firmą KOMPLET Polska, producentem mieszanek piekarniczo-cukierniczych oraz głęboko mrożonego pieczywa.

  Dziś jest dyrektorem generalnym i członkiem zarządu polskiego oddziału międzynarodowej grupy o niemieckich korzeniach ze 120-letnią tradycją.

  W 1994 roku rozpoczynała pracę z pięcioosobowym zespołem – dziś z sukcesem zarządza czterystuosobową załogą.

  W 2001 roku Spółka przeniosła się do Gminy Tarnowo Podgórne, od tego czasu już trzykrotnie się rozbudowując. W pełni identyfikuje się z wartościami Firmy. Dostrzega możliwości rozwoju biznesowego przedsiębiorstwa na nowych rynkach.

  Umiejętnie wprowadza innowacyjne rozwiązania, również w zakresie zarządzania. Angażuje się w projekty networkingowe, skupiające środowiska biznesowe i eksperckie oraz organizacje pozarządowe. Jest wzorem społecznie odpowiedzialnego managera.

  Uważa, że środowisko przedsiębiorców jest nieodłączną częścią każdej społeczności lokalnej, a co za tym idzie powinno z nią współpracować i wspierać. Pod jej kierownictwem Firma KOMPLET Polska jest ważnym partnerem Gminy Tarnowo Podgórne, wspierającym organizację wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.