Polska Anglia

  Hanna i Jerzy Kuczyńscy

  Państwo Hanna i Jerzy Kuczyńscy od czterdziestu lat prowadzą działalność gospodarczą. W 1982 roku przenieśli zakład do Gminy Tarnowo Podgórne. Od tego czasu zwiększyli powierzchnię przedsiębiorstwa, rozbudowując ją również przy wsparciu dotacjami.
  Fabryka Okuć Kuczyński specjalizuje się w produkcji okuć i akcesoriów meblowych, które są doceniane przez zagranicznych kontrahentów – eksport stanowi blisko dziewięćdziesiąt procent produkcji.
  Kluczem sukcesu w rozmowach z zagranicznymi partnerami jest unikalne podejście właścicieli  do kwestii ochrony środowiska. Firma dysponuje własną linią galwaniczną zintegrowaną z oczyszczalnią ścieków.
  Monitoruje także gospodarkę odpadami poprodukcyjnymi, przekazywanymi certyfikowanym kontrahentom.
  Fabryka Okuć Kuczyński jest doskonałym przykładem przedsiębiorstwa, które rozwijając się dynamicznie, zachowało swój rodzinny charakter.
  Hanna i Jerzy Kuczyńscy stopniowo włączali w kierowanie firmą syna Andrzeja, który dziś wraz z żoną wprowadza innowacyjne rozwiązania technologiczne i nowoczesne systemy zarządzania.

  Natomiast Państwo Kuczyńscy prowadząc dużą firmę produkcyjną pozostają osobami ciepłymi i otwartymi, wyczulonymi na potrzeby innych.