Polska Anglia

    Jerzy Piaskowski

    Pan Jerzy Piaskowski jest pomysłodawcą i założycielem firmy TARMET. W 1993 roku ulokował przedsiębiorstwo w Tarnowie Podgórnym i tu nadal realizuje swą wizję sukcesu. Firma – początkowo mała – dzięki mądremu zarządzaniu oraz  konsekwentnemu realizowaniu ambitnych celów biznesowych wyrosła na dużą, stabilną organizację. Pan Jerzy Piaskowski przekazuje kolejnym pokoleniom swoją wiedzę i doświadczenie. W maju 2003 roku firma przekształciła się w spółkę TARMET Jerzy, Paweł i Michał Piaskowscy.
    W zdecydowanej większości odbiorcami produkowanych przez TARMET wyrobów są zachodnioeuropejscy importerzy.

    W ubiegłym roku firma TARMET  została wysoko oceniona w ogólnopolskim rankingu Diamenty Forbesa wśród przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.

    Pan Jerzy Piaskowski urzeczywistniając swoje marzenia o prowadzeniu rodzinnego biznesu, angażuje się w życie naszej lokalnej społeczności. Jest człowiekiem otwartego serca, który chętnie wspiera organizację lokalnych przedsięwzięć kulturalnych, działalność organizacji pozarządowych, grup i organizacji sportowych. Jest wzorem społecznie zaangażowanego przedsiębiorcy