Polska Anglia

  Amatorska Liga Kręglarska VECTOR

  Kręgielnia Vector - "pokulaj jak Mistrzowie Świata"

  http://www.ligavector.pl/liga/kregielnia/

  Amatorska Liga Kręglarska Vector powstała dzięki inicjatywie firmy Vector Sp. z o.o., która udostępniła lidze nowoczesną kręgielnię obok siedziby firmy i hotelu Vector w Tarnowie Podgórnym. Co ciekawe, Vector wyposażył swoją kręgielnię w najnowocześniejsze na świecie tory do kręgli klasycznych na których rozgrywano Mistrzostwa Świata w Kręglarstwie w Poznaniu w 2000 roku. 4 tory pozostałe po tej imprezie zostały zainstalowane w Vectorze, dzięki czemu powstał nowoczesny obiekt z najlepszymi w Polsce warunkami do uprawiania tej dyscypliny sportu. Kręgielnia posiada certyfikat Polskiego Związku Kręglarskiego, dzięki czemu korzystają z niej czołowi polscy zawodnicy, są na niej rozgrywane Mistrzostwa Polski, oficjalne mecze międzypaństwowe, mecze I ligi kręglarskiej pod egidą PZK, a także, oczywiście, amatorskie rozgrywki Ligi Kręglarskiej Vector. W roku 2005 Liga Vector zorganizowała na swojej kręgielni największy turniej międzynarodowy w Polsce - Liga Vector Masters Cup, który zgromadził na starcie światową czołówkę kręglarzy.

  Oprócz w pełni profesjonalnych torów, kręgielnia Vector posiada zaplecze sanitarne konieczne przy takim obiekcie (szatnie, natryski) oraz Drink Bar przy którym można odpocząć po grze. Ponadto kręgielnia jest częścią nowoczesnego, kameralnego hotelu Vector, w którym do dyspozycji gości jest 20 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach (więcej o hotelu - na stronie Hotelu Vector) Na kręgielni Vector można nie tylko mile spędzić czas w gronie rodziny, czy przyjaciół, ale także zorganizować integracyjne spotkanie firmowe.

  Kręgielnia czynna jest:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 22:00
  • w sobotę i niedzielę w godzinach 14:00 - 22:00


  Koszt wynajęcia toru na 1 godzinę - 30 PLN (jednocześnie na jednym torze przebywać może max. 5 osób). Wstęp na tory - jedynie w obuwiu sportowym przyniesionym do tego celu.

   
  Rezerwacja torów - tel.: (61) 816 41 78